marta.dyczok

UA Читати українською
marta.dyczok's picture
Message this author
Історик, політолог
Торонто, Canada

Асоційований професор Департаменту Історії та Політичних Наук в Університеті Онтаріо, співробітником Центру Європейських, Російських та Євразійських Студій, Школи Міжнародних Відносин Мунка, почесний професор Національного універститету “Києво-Могилянська Академія”. Була науковим співробітником фундації ім. Шклярів в Інституті Україністики Гарварду (2011) і співробітником центру Вудро Вільсона в Міжнародних Студіях у Вашингтоні (2005-2006).

Її міждисциплінарні дослідження та викладання стосуються міжнародної політики і історії, головно зосереджуючись над темами Східної Європи, колишнього Радянського Союзу та зокрема України, медій, міграції, колективної пам'яті і посткомунізму. З 1991 по 1996, професор Дичок мешкала в Україні, працюючи над докторським дослідженням, працювала як журналіст у The Guardian та Radio Canada International та викладала в університеті “Києво-Могилянська Академія”.

Опублікувала три книги, Media, Democracy and Freedom. The Post Communist Experience (у співавторстві з Оксаною Гаман- Голутвіною (Oxana Gaman-Golutvina), 2009), The Grand Alliance and Ukrainian Refugees (2000), та Ukraine: Change Without Movement, Movement Without Change (2000). Докторську ступінь здобула в університеті Оксфорда.